SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorları günümüz internet sitelerinin en büyük trafik kaynağı haline gelmiş durumdadır. Bu nedenle bir websitesinin arama motorlarında ne derece etkili sonuçlarda yer aldığı gelen trafiği doğrudan etkilemektedir.

İyi planlanmış bir içerik havuzu, site içi arama motoru optimizasyonu konusunda en büyük rolü oynamaktadır. HTML tag optimizasyonu, micro-data ürün veya hizmet açıklamaları, canonical sayfa yönlendirmeleri, alakalı etiket eşleştirilmesi gibi bir çok konu site içi optimizasyonun diğer aşamalarıdır.

Arama motorlarında bir diğer önemli rolü de site dışı arama motoru optimizasyonu üstlenmektedir. Gerek zengin içerik kaynaklı bloglardan gelen gerekse yüksek trafik alan sitelerden gelen doğrudan yönlendirmeler de websitesinin arama motorlarında sıralamasını önemli ölçüde etkilemektedir.

Tüm bu ve benzer işlemleri kapsayan optimizasyon sürecine SEO adını vermekteyiz. Müşterilerimize, çoğu aşamasında sancılı hale gelebilecek bu karmaşık süreçte şeffaf bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti; Bir firmanın başta google olmak üzere farklı arama motorlarında en üst sıralara çıkması ve düzenli olarak orada kalması adına yapılan çalışmalardır. Rekabetin güçlü olduğu ve geride kalan bir şirketin kısa sürede yenilgiyi kabul ettiği bu acımasız dünya içerisinde internet, müşteri potansiyelini kuvvetlendirmek için büyük bir önem taşımaktadır. Sizler için bu konuda profesyonel bir çalışma yapmaktayız.

Yandex ya da google ve bing gibi büyük platformlar ile birlikte diğer facebook gibi güçlü sosyal ağların sinyalleriyle SEO sitelerinizi güçlendiriyor, ilk sayfada çıkması ve orada kalması adına bu alanda sizlere destek sağlıyoruz. Web sitenizin arama motorlarına uygunluğu ve doğru analiz verileri ile tüm arama motorları için uyumlu bir hale gelmesi adına SEO ihtiyaçlarınız için mutlaka profesyonel bir uzmanla çalışmanız gerekmektedir.

Ürün ve Hizmetleriniz İçin SEO Desteği

SEO çalışması yapılırken en doğru yöntem, doğru kriterlerin ne olduğunun tespiti yapılarak buna göre bir rota çizilmelidir. Anahtar kelimeler, SEO içi ve dışı planlı çalışma ve doğru makaleler bünyesinde kaliteli bir web sitesi içerik ağacı oluşumu için bir uzmanla çalışmanız sizi en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Titiz bir çalışma bünyesinde sizin web siteniz için arama motoru optimizasyonu adına, ürün ve hizmetlerinizin ne olduğunu detaylıca inceleyerek, doğru hedef kitleye nasıl ve ne şekilde ulaşabileceğinizin planını çıkararak ilerlemekteyiz.

En Doğru Prestij İçin Çalışıyoruz

Bir firmanın büyümesi, ürün ve hizmetlerini doğru hedef kitleye ulaştırması adına şirketinizin prestiji büyük bir önem taşır. Psikolojik olarak müşteri portföyü üzerinde bırakacağınız izlenim, onlara güven aşılama konusunda büyük bir katkı yaparak pazarlama noktasında firmanızın öne geçmesini sağlayacaktır. Size bu alanda uygulanması gereken SEO çalışmalarını profesyonel bir çatı altında gerçekleştiriyor ve şirketinizin en doğru hedef kitleye en hızlı biçimde ulaşması adına kaliteli bir süreç yönetimi sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Çözümleri ve Ücretsiz Analiz Hizmetleri İçin Hemen Bize Ulaşın!